NOVINKY | >> ANKETA << | ZÁVODY | O NÁS | ODKAZY | >> CHAT << 
 

Název zní možná drsně, ale jsme neformální skupinka lidí, pohybující se kolem pardubického orienťáku. Jelikož jsme si chtěli užít nějakou srandu, tak jsme si zkusili pár survivalů a jiných podobných závodů, vyznačujících se trošku větším vyčerpáním, než při mariáši nebo bowlingu. Celkem nás to zaujalo, užili jsme si něco zábavy a veselých historek, zejména na úkor našich spoluzávodníků, postižených různými žakety a dalšími podobnými problémy. Nemáme žádné vysoké ambice, i když to samozřejmě neznamená že nebojujeme. Ale dobře víme, že nejen závod, ale i jeho zhodnocení u oroseného půllitru je nutné pro vylepšení našich výkonů.

Členem se automaticky stává každý, kdo se v barvách Teamu zúčastní alespoň jednoho eXtreme-závodu. Každý člen Teamu má nárok na speciální číslo, které určuje jeho postavení v pomyslném žebříčku největších eXtrémistů Teamu:

>>> RANKING <<<

Naše základní pravidla:
1)   Za náš team může závodit kdokoliv, kdo o to projeví zájem. Nárok na číslo má každý, kdo se pod hlavičkou našeho teamu zúčastní jakéhokoliv závodu a tento závod dokončí.
2)   Typ závodu není určen, je na zdravém rozumu každého, jaký závod si nechá započítat (i když nějaká Kufrování s Dominem, bowling, šipky apod. bychom neradi viděli). Bez problému jsou samozřejmě všechny druhy outdoor sportů - survivaly, triatlony a duatlony, lyžování, kolo, běh, voda atd. ...
3)   Každý kdo nastoupí za Team se zavazuje, že bude závodit fair - play. Nezáleží na výsledku, každý kdo bojuje a sáhne si na dno zasluhuje naše uznání!
4)   Doping je zakázán. Alkohol a SPEED 8 se za doping nepovažuje.
5)   Veškeré otázky co se týká nároků na číslo a všech věcí kolem teamu řeší s konečnou platností a bez odvolání závodníci č. 1 a č. 2, s poradním hlasem dalších závodníků z Top 9.

Takže to je o nás asi tak vše. Pokud máte chuť si něco podobného zkusit, napište nám email a klidně se domluvíme.

HUDYsport Pardubice

... podporuje náš tým!

STATISTIKY teamu
> počet členů = 75
> počet závodů = 95

NEJnovější REPORTÁŽE
> Jesenický Tvrďák
> Mejcup
> Pražský park. survival
> Adventure Race (VŠE)
> Highlander
> Asics survival
> Adventure Race (T/O)
> Adventure Race (Š&D)

NEJnovější FOTKY
> Fotogalerie Š&D

BONUSY
> AR Slovenia 2007
> Bergson W.Ch. 2007
> AR Poland Champ. 2006
> AR World Champ. 2006
> AR World Champ. 2005

ZÁVODY 2009
> Highlander
     před 3953 dny
> Bike Adventure
> Ruská Ruleta
> DKNV survival
> Hradecký survival
> Noc Tuleních pásů
> Ski Adventure
> Ruská Sibiř

> ZÁVODY 2008
> ZÁVODY 2007
> ZÁVODY 2006
> ZÁVODY 2005
> ZÁVODY 2004
> ZÁVODY 2003

TOPlist

rajce.net | místo pro vaše fotografie