NOVINKY | >> ANKETA << | ZÁVODY | O NÁS | ODKAZY | >> CHAT << 
 

Asics Survival 2007

Žádám o vyškrtnutí z PKŠ

Znáte někoho, kdo se dvakrát za rok cvaknul na pálavě? Ale pěkně po pořádku. Poprvé se mi to podařilo na DKNV survivalu, ale o tom psát nechci, to je i nafilmované. Psát chci o Tíšově ASICS survivalu, který jsem absolvoval s Vencou Husákem jako svůj čtvrtý závod v barvách Štiky a Draka.

Vše začalo už na českém AR, kde jsme losovali dvojice a Venca si nemohl vytáhnout z trojice Kříž, Vaněk, Bloudek lépe. Do závodu jsme v pátek večer nastoupili velmi srdnatě a přivezl jsem 4 basy piva, aby nás žíža nepřekvapila. Po přečtení pokynů na pátek a na sobotu nás už opravdu nemohlo nic překvapit:-) Noční etapa sestávala z trochu chytrosti, trochu plavání, trochu kola, trochu běhání a mírně lezení. Chytrost jsme projevili pramalou a sestavování slova "slaňování" z devíti písmen nám fakt nešlo. Ale nebyli jsme poslední, a tak jsme po plavání vyrazili na kola silou nebývalou. Bohužel jsem to přehnal a přetrh řetěz. Vaškova nýtovačka nebyla z nejlepších, a tak nás zachránil projíždějící Čenda svojí. Po bajkách jsem byl na orienťák připraven velmi rychle a divil se, co Vencovi tak dlouho trvá. Když pak řekl: "Přezuj se", tak mi to došlo. Běh Prachovem byl jako vždy pěkný a nejvíc nás potěšilo, když jsme na lezení přiběhli velmi nečekaně druzí. Pak jsme bohužel zvolili trochu horší cestu do cíle a naše ztráta na Váňu s Křižákem narostla na 14 minut. Večírek byl mírný, akorát jsem slíbil parťákovi, že na něj počkám s pivem až se vrátí z Hradce, kam si jel pro náhradní klíče od auta, bo ty jeho byly zabouchnuté uvnitř:-)

Ráno nás čekal hendikepový start do druhé etapy. Jeli jsme na kole přes Trosky do Čertoryjí do lanového centra. Tam jsme přelezli pár překážek a vyrazili pěšky na 2 kontroly a 2 stanoviště. Na prvním jsme na Věžáku slaňovali do vody, pak se do ní houpali a pak do ní skákali. Samozřejmě jsem si sundal tričko, abych si ho nenamočil. Až budete skákat z výšky do vody, tak mějte ruce u těla, dost mě pak bolela předloktí zevnitř. No a další stanoviště byly již zmiňované pálavy na rybníce. Jak tak nastupuju, tak se to nějak rozhoupalo nebo co, a Rumburak má pěkný fotky a já mokrý to suchý tričko. Hlavně že se všichni pobavili a my běžíme dál. Bohužel trochu jinudy než jsme měli, a tím jsme definitivně přestali bojovat o prvenství. Dalších pár kontrol na kole proběhlo ve znamení Vaška vpředu, mojí drhnoucí zadní brzdy a jedné střevní příhody. Na Přivýšině jsme měli pocit, že jsme v pohodě druzí, a tomu také odpovídalo naše tempo. Jaké bylo však naše překvapení, když se po vylezení teprve první cesty za skálou objevily další dvě dvojice. Tempo a nervozita se rapidně zvýšily. Říkal jsem si, že na Vencu neřeknu, že byl na mě hrubý, ale když se to pak v cíli snažil otočit na mě, tak jsem se musel bránit:-) No dobře tak 1:1.

No a to je vlastně všechno. Večírek standardně unavený a snad jen na konec dodám, že na nedělní vyjížďku bylo moje kolo konečně v pořádku. Nic nedrhlo, nic se netrhalo. Tak promiň Vašku, já ho příště připravím líp.

Blouďas
HUDYsport Pardubice

... podporuje náš tým!

STATISTIKY teamu
> počet členů = 75
> počet závodů = 95

NEJnovější REPORTÁŽE
> Jesenický Tvrďák
> Mejcup
> Pražský park. survival
> Adventure Race (VŠE)
> Highlander
> Asics survival
> Adventure Race (T/O)
> Adventure Race (Š&D)

NEJnovější FOTKY
> Fotogalerie Š&D

BONUSY
> AR Slovenia 2007
> Bergson W.Ch. 2007
> AR Poland Champ. 2006
> AR World Champ. 2006
> AR World Champ. 2005

ZÁVODY 2009
> Highlander
     před 3953 dny
> Bike Adventure
> Ruská Ruleta
> DKNV survival
> Hradecký survival
> Noc Tuleních pásů
> Ski Adventure
> Ruská Sibiř

> ZÁVODY 2008
> ZÁVODY 2007
> ZÁVODY 2006
> ZÁVODY 2005
> ZÁVODY 2004
> ZÁVODY 2003

TOPlist

rajce.net | místo pro vaše fotografie